emj10 napisał(a):

|
Żewłakow Legię olał, więc możecie brać. Cena wywoławcza minimum 350k za sezon + pewnie parę groszy za podpis.
|
Co i tak będzie tańsze niż wykupienie Chaveza za którego trzeba płacic ponoc 600k + pensja.
Może pozyskamy go za rok gdy skończy się mu kontrakt z Platense?
Jeśli mamy wymienic Chaveza na Żewłakowa i tym samym zaoszczędzic więcej kasy na lewego obrońce to brzmi rozsądnie.
Ciekawe jak będzie...