Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45013
Stary 25.05.2011, 22:58
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Żewłakow Legię olał, więc możecie brać. Cena wywoławcza minimum 350k za sezon + pewnie parę groszy za podpis.
Co i tak będzie tańsze niż wykupienie Chaveza za którego trzeba płacic ponoc 600k + pensja.
Może pozyskamy go za rok gdy skończy się mu kontrakt z Platense?
Jeśli mamy wymienic Chaveza na Żewłakowa i tym samym zaoszczędzic więcej kasy na lewego obrońce to brzmi rozsądnie.
Ciekawe jak będzie...
Odpowiedz cytując