Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45012
Stary 25.05.2011, 22:55
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Chavez miał dobry sezon. Zgoda ale jeśli miałbym wybierac to wolałbym Żewłakowa, który chyba będzie naszym kolejnym celem transferowym.
Żewłakow Legię olał, więc możecie brać. Cena wywoławcza minimum 350k za sezon + pewnie parę groszy za podpis.
Odpowiedz cytując