PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Chavez miał dobry sezon. Zgoda ale jeśli miałbym wybierac to wolałbym Żewłakowa, który chyba będzie naszym kolejnym celem transferowym.
|
Żewłakow Legię olał, więc możecie brać. Cena wywoławcza minimum 350k za sezon + pewnie parę groszy za podpis.