Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45009
Stary 25.05.2011, 22:47
E tam. Sam Wieszczycki stwierdził że Chavez na Ligę Mistrzów jest za słaby. Trzeba podnosić poprzeczkę, kiedyś tez Jop był wystarczający ....
Odpowiedz cytując