Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45008
Stary 25.05.2011, 22:44
właśnie Wieszczycki ( o ile dobrze zrozumiałem) powiedział w C+, że jako dyrektor ŁKS-u dostał propozycję wykupienia Chaveza...
Chyba jednak będziemy budować zupełnie nową obronę - niedobrze...
Odpowiedz cytując