Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
45008
25.05.2011, 22:44
właśnie Wieszczycki ( o ile dobrze zrozumiałem) powiedział w C+, że jako dyrektor ŁKS-u dostał propozycję wykupienia Chaveza...
Chyba jednak będziemy budować zupełnie nową obronę - niedobrze...
Jonasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jonasz
Znajdź inne posty napisane przez Jonasz