Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45006
Stary 25.05.2011, 22:39
W canal+ był wywiad z Siwakowem. Nie uśmiecha mu się zostawać w Wiśle i chce odwlec podjęcie decyzji bo liczy że dostanie lepszą ofertę lub wróci na składu we Włoszech. Jak dla mnie powinni mu podziękować i odpuścić temat zostawienia go w Wiśle.
Odpowiedz cytując