Mam pytanie dotyczących koszulek dostępnych w "Fanatyku".
http://allegro.pl/t-shirt-wisla-krak...630189037.html
Chodzi mi dokładnie o rozmiar. Czy na moje 183cm ta XL będzie dobra? Przeważnie chodzę w XL tylko te w "Fanatyku" wydają mi się trochę małe, a ta tabelka z rozmiarami jest przy każdej koszulce taka sama. Mógłby się ktoś podzielić opinią o rozmiarze

Z góry bardzo dziękuję
