Karamazow napisał(a):

|
Polaczki to sobie pisz na forum wyborczej.
|
Nie popisuj się i nie tocz piany bezsensownie, jeśli nie Ciebie dotyczyła wypowiedź.
Chłopaki zagrali dobrze i poprawnie, na luzie, z ciekawymi "młodymi" zmianami, więc szukanie dziury w całym, a przede wszystkim mankamentów u piłkarza który strzelił bramkę, można śmiało nazwać typowym, polskim jęczeniem i marudzeniem na wszystko i o wszystko. Tym bardziej, że mecz oglądaliśmy małymi urywkami, wiec niektórzy też z ocenianiem piłkarzy wyrywają się jak z motyką na księżyc. Udany mecz!