Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1373
Stary 25.05.2011, 22:25
Jutro jest powtórka meczu na Orange Sport o 19:15, lub na Canal + Sport 2 o 22:05.Gdyby ktoś miał możliwość to niech spróbuje nagrać ten mecz.Z góry dzięki
Ostatnio edytowane przez SiD1894 : 25.05.2011 o godz. 23:01.
Odpowiedz cytując