Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gdów
Offline
#
1373
25.05.2011, 22:25
Jutro jest powtórka meczu na Orange Sport o 19:15, lub na Canal + Sport 2 o 22:05.Gdyby ktoś miał możliwość to niech spróbuje nagrać ten mecz.Z góry dzięki
Ostatnio edytowane przez SiD1894 : 25.05.2011 o godz. 23:01.
SiD1894
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SiD1894
Znajdź inne posty napisane przez SiD1894