Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9462
Stary 25.05.2011, 22:19
riv napisał(a):Wyświetl post
Bo Kupisz jest trochę tak jak Kirm - jak drużyna gra dobrze to i on gra dobrze (Jaga wygrywa 4:0 Kupisz 2 gole, Wisła wygrywa 3:0 Kirm gol i asysta) ale nie zrobi różnicy i nie pociągnie zespołu, gdy gra się nie układa.
Że przypomnę tylko mecz Lechii z Lechem niedawny...
Odpowiedz cytując