riv napisał(a):

|
Bo Kupisz jest trochę tak jak Kirm - jak drużyna gra dobrze to i on gra dobrze (Jaga wygrywa 4:0 Kupisz 2 gole, Wisła wygrywa 3:0 Kirm gol i asysta) ale nie zrobi różnicy i nie pociągnie zespołu, gdy gra się nie układa.
|
Że przypomnę tylko mecz Lechii z Lechem niedawny...