Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5659
Stary 25.05.2011, 22:14
avangarda napisał(a):Wyświetl post
Mi się komentator Baszczyński bardzo podobał w meczu Wisła - Panathinaikos 3-1, Baszczu wtedy pauzował za kartki. Nie pamiętam kto z nim komentował, Szpaq czy Iwański, ale aż można było ich słuchać, gdy Baszczu też tam był.
Szpaczek

Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Baszczu prze kozak w studiu Canal+

Elokwentny, wygadany, uśmiechniety, wyluzowany, konkretny - cos czuje, że mamy kandydata na eksperta TV jak już zakończy karierę.


O tak! i jeszcze do tego Mirek Szymkowiak
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując