avangarda napisał(a):

|
Mi się komentator Baszczyński bardzo podobał w meczu Wisła - Panathinaikos 3-1, Baszczu wtedy pauzował za kartki. Nie pamiętam kto z nim komentował, Szpaq czy Iwański, ale aż można było ich słuchać, gdy Baszczu też tam był.
|
Szpaczek
Oldpara napisał(a):

Baszczu prze kozak w studiu Canal+ 
Elokwentny, wygadany, uśmiechniety, wyluzowany, konkretny - cos czuje, że mamy kandydata na eksperta TV jak już zakończy karierę.
|
O tak! i jeszcze do tego Mirek Szymkowiak
