Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.05.2011, 22:13
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Ja i tak mam żal do Maaskanta że wystąpiło tak niewielu młodych zawodników :/ Po co wystawił Cikosa? Żeby dostał żółtko i nie zagrał z Polonia? A Jaliensa? Był dopiero co po urazie - nie musiał grać. Rios też mógł chociaż te 45 min zagrać...
Nie mógł wystawić Czekaja (na zgrupowaniu U-19, swoją drogą co za debilne terminy meczów, że się z ligą pokrywają) a pewnie nie chciał Kowalskiego (nie dziwię się ) więc wystawił Jaliensa. Ale Kurto i Brud dostali szansę, oprócz tego zagrali Burliga i Garguła więc całkiem sporo rezerwowych... Właściwie kogo byś chciał wstawić jeszcze z ME? Może Chrapek i na tym koniec... Ja się cieszę, że w końcu nie grał niedomagający Żurawski. Myślę, że na Polonię trener da szansę jeszcze paru młodym chłopakom . A wynik potwierdził słuszność doboru składu- jakby Maaskant dał jeszcze z 4 młodych do składu zapewne byłby odwrotny rezultat.
Odpowiedz cytując