Wyświetl pojedynczy post
Clanowy
Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18595
Stary 25.05.2011, 21:53
Funkcję inżyniera kontraktu jest obsadzona na Wiśle przez firmę Grontmij - na pewno nie za darmo. Problem polega na tym, że są to ledwie 2 osoby na budowie w porywach do 4 pod koniec robót + inspektor na budowie obecny średnio 2 razy w tygodniu.
Odpowiedz cytując