Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Clanowy
Member
Od: 05.2004
Skąd: Kurdwanów
Offline
#
18595
25.05.2011, 21:53
Funkcję inżyniera kontraktu jest obsadzona na Wiśle przez firmę Grontmij - na pewno nie za darmo. Problem polega na tym, że są to ledwie 2 osoby na budowie w porywach do 4 pod koniec robót + inspektor na budowie obecny średnio 2 razy w tygodniu.
Clanowy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Clanowy
Znajdź inne posty napisane przez Clanowy