Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#704
Stary 25.05.2011, 21:20
Mam pytanko....z dziedziny marketingu (jak mi się wydaje). Ktoś sie orientuje kiedy wprowadzą sprzedaż biletów online ? Te kolejki po bilety mnie dobijają. Albo dlaczego nie mają terminali, przez co nie można płacić kartą za bilety ?
Odpowiedz cytując