Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
Od: 07.2006
Offline
#
704
25.05.2011, 21:20
Mam pytanko....z dziedziny marketingu (jak mi się wydaje). Ktoś sie orientuje kiedy wprowadzą sprzedaż biletów online ? Te kolejki po bilety mnie dobijają. Albo dlaczego nie mają terminali, przez co nie można płacić kartą za bilety ?
libero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do libero
Znajdź inne posty napisane przez libero