Wyświetl pojedynczy post
avangarda
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5658
Stary 25.05.2011, 21:19
Mi się komentator Baszczyński bardzo podobał w meczu Wisła - Panathinaikos 3-1, Baszczu wtedy pauzował za kartki. Nie pamiętam kto z nim komentował, Szpaq czy Iwański, ale aż można było ich słuchać, gdy Baszczu też tam był.
Odpowiedz cytując