Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
avangarda
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
5658
25.05.2011, 21:19
Mi się komentator Baszczyński bardzo podobał w meczu Wisła - Panathinaikos 3-1, Baszczu wtedy pauzował za kartki. Nie pamiętam kto z nim komentował, Szpaq czy Iwański, ale aż można było ich słuchać, gdy Baszczu też tam był.
avangarda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do avangarda
Znajdź inne posty napisane przez avangarda