88seba88 napisał(a):

|
Cikos z Legią i dzisiaj z Zagłębiem katastrofalne błędy. Zastanówmy się czy rzeczywiście warto go wykupywać.
|
Ja bym go wykupił!
Widać u niego serce do gry, ale z racji młodego wieku przytrafia mu się trochę błędów. W każdym razie doskonale nadawałby się do roli zmiennika, trenując z kimś bardziej doświadczonym w przyszłości na pewno przyniesie wiele radości.
Ja w nim widzę następcę Baszcza, może jeszcze nie teraz ale zobaczycie, jak dostanie szansę w Wiśle pokaże na co go stać.