Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44997
Stary 25.05.2011, 20:40
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
Cikos z Legią i dzisiaj z Zagłębiem katastrofalne błędy. Zastanówmy się czy rzeczywiście warto go wykupywać.
Ja bym go wykupił!
Widać u niego serce do gry, ale z racji młodego wieku przytrafia mu się trochę błędów. W każdym razie doskonale nadawałby się do roli zmiennika, trenując z kimś bardziej doświadczonym w przyszłości na pewno przyniesie wiele radości.

Ja w nim widzę następcę Baszcza, może jeszcze nie teraz ale zobaczycie, jak dostanie szansę w Wiśle pokaże na co go stać.
Odpowiedz cytując