Temat
:
[29 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 25 maja, 19:00
Wyświetl pojedynczy post
Zychu
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
108
25.05.2011, 20:37
Mecz w multilidze malo pokazywany bo niby maloatrakcyjny ale dobrze chlopaki grali. Z Polonia bedzie jeszcze lepiej.Rios za pozno go zaczeli wpuszczac
Zychu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zychu
Znajdź inne posty napisane przez Zychu