Wyświetl pojedynczy post
Zychu
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 25.05.2011, 20:37
Mecz w multilidze malo pokazywany bo niby maloatrakcyjny ale dobrze chlopaki grali. Z Polonia bedzie jeszcze lepiej.Rios za pozno go zaczeli wpuszczac
Odpowiedz cytując