Temat
:
Kanary w autobusach
Wyświetl pojedynczy post
Zarko42
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
323
25.05.2011, 20:34
to Polska tu wszystko jest możliwe, trzeba dopłacić różnice, plus 5 zł za anulowanie, trochę nerwów i po sprawie
Zarko42
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zarko42
Znajdź inne posty napisane przez Zarko42