Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13486
Stary 25.05.2011, 20:31
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Zdziwiłbyś się co do tych 10%, chyba że czujesz po sobie większość reakcji.
A co do protestu, to może go po prostu akceptują w takiej formie. On po prostu mija się z celem...

Arka poleci, nie wiadomo kiedy awansuje, a o proteście pewnie większość zapomni za kilka tygodni...
Znaczy twierdzisz, że jakby chłopaki sobie troche pokrzyczeli na trybunach to Arka wygrałaby z Legią i dzięki temu utrzymała w lidze?

Wiara w "moc dopingu" co poniektórych mnie zaskakuje.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując