Mario Nh napisał(a):

Zdziwiłbyś się co do tych 10%, chyba że czujesz po sobie większość reakcji.
A co do protestu, to może go po prostu akceptują w takiej formie. On po prostu mija się z celem...
Arka poleci, nie wiadomo kiedy awansuje, a o proteście pewnie większość zapomni za kilka tygodni...
|
Znaczy twierdzisz, że jakby chłopaki sobie troche pokrzyczeli na trybunach to Arka wygrałaby z Legią i dzięki temu utrzymała w lidze?
Wiara w "moc dopingu" co poniektórych mnie zaskakuje.