Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.05.2011, 20:29
tommiychat to była podcinka taką jaką nie raz Franek zrobił, ale że wielu z was nie lubi Riosa to i bramka, przyjęcie i w ogóle pojawienie się na boisku denerwuje i od razu oznacza że co zrobi to wszystko źle..


Odpowiedz cytując