|
Rios, piękna bramka. Nie chrzańcie, że cudem to strzelił czy długo się składał. Zwiódł bramkarza i strzelił koło prawej łapy bramkarza Zagłębia. Żaden fart. Fakt, faktem - dłużej u nas już nie pogra. No może na pożegnanie dostanie więcej czasu z Polonią.
Gargulec - podanie, strzał? Jeżeli nie wiadomo co chciał zrobić to znaczy tylko tyle, że chłopak nie ma pewności siebie, forma na poziomie Kaczora Donalda.
|