Titto napisał(a):

Natomiast nie podobało mi się zachowanie kibiców Arki.
Po bramce na 3:0 zaczęli opuszczać stadion, przez 90 minut praktycznie w ogóle nie dopingowali drużyny.
Jaki klub, tacy kibice...
|
Jacy, ....a ? Nie dopingowali przez 90 minut bo jest protest i właśnie pokazali że mają jaja, nie to co my i nie to co pejsy. Mimo że to był dla nich mecz o wszystko to nie odpuścili bo wszyscy walczymy w jednym celu.
A co do wychodzenia ze stadionu to myślę że u nas w takiej sytuacji zostałoby może z 10% ludzi, skoro po jednej porażce gwizdy na stadionie i teksty o braku ambicji na forum.