Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 25.05.2011, 20:21
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Polaczki, polaczki. Najlepszy przykład nade mną. Facet strzelił bramkę, ale trzeba mu coś wypomnieć. Niektórzy nawet się cieszyć nie potrafią i oglądając mecz szukają błędów poszczególnych piłkarzy. Prawdziwi "wiślacy"

Rios - ładna podcinka. Bardzo ciekawy, fajny mecz
Polaczki to sobie pisz na forum wyborczej.
Odpowiedz cytując