Siemion napisał(a):

Polaczki, polaczki. Najlepszy przykład nade mną. Facet strzelił bramkę, ale trzeba mu coś wypomnieć. Niektórzy nawet się cieszyć nie potrafią i oglądając mecz szukają błędów poszczególnych piłkarzy. Prawdziwi "wiślacy"
Rios - ładna podcinka. Bardzo ciekawy, fajny mecz
|
Polaczki to sobie pisz na forum wyborczej.