Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 25.05.2011, 20:19
a ja jestem gotow zgodzic sie z flamengista. Przypomnijcie sobie sytuacje sam na sam Riosa i jak je probowal wykanczac. To przypomne - GKS i Podbeskidzie. Dzisiaj strzelił ale nie wiem jakim cudem - ani to lob, ani nie wiadomo co. Podsumowywujac - jestem pewien że Rios ma tryb podcinki ma wlaczony na FULL w kazdej sytuacji kiedy musi strzelac.
Odpowiedz cytując