|
a ja jestem gotow zgodzic sie z flamengista. Przypomnijcie sobie sytuacje sam na sam Riosa i jak je probowal wykanczac. To przypomne - GKS i Podbeskidzie. Dzisiaj strzelił ale nie wiem jakim cudem - ani to lob, ani nie wiadomo co. Podsumowywujac - jestem pewien że Rios ma tryb podcinki ma wlaczony na FULL w kazdej sytuacji kiedy musi strzelac.
|