riv napisał(a):

|
A jak graliśmy ze Śląskiem to co dotknął się piłki to tracił. Derby rządzą się własnymi prawami.
|
no i *uj z tego, ważne że wypruwał, koleś ponad 40 meczów w sezonie, sam Maaskant mówił że musi odpocząć, nie w każdym meczu da się zapier* na 100%