GaoFeng napisał(a):

|
Wlasnie ogladam mecz Cracovia vs. Jagiellonia i musze powiedziec ze Kupisz absolutnie nic nie pokazuje! Ma slaba technike, slabe wrzutki i gra bardzo chaotycznie. Jedyny jego atut to szybkosc.
|
wirtuozem może nie jest fakt, ale 5 bramek i 7 asyst samą szybkością ?
riv napisał(a):

|
Bo Kupisz jest trochę tak jak Kirm - jak drużyna gra dobrze to i on gra dobrze (Jaga wygrywa 4:0 Kupisz 2 gole, Wisła wygrywa 3:0 Kirm gol i asysta) ale nie zrobi różnicy i nie pociągnie zespołu, gdy gra się nie układa.
|
a jak Kirm wypruwał płuca na Cracovii, a było 1:0 ?