Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9457
Stary 25.05.2011, 20:02
GaoFeng napisał(a):Wyświetl post
Wlasnie ogladam mecz Cracovia vs. Jagiellonia i musze powiedziec ze Kupisz absolutnie nic nie pokazuje! Ma slaba technike, slabe wrzutki i gra bardzo chaotycznie. Jedyny jego atut to szybkosc.
wirtuozem może nie jest fakt, ale 5 bramek i 7 asyst samą szybkością ?


riv napisał(a):Wyświetl post
Bo Kupisz jest trochę tak jak Kirm - jak drużyna gra dobrze to i on gra dobrze (Jaga wygrywa 4:0 Kupisz 2 gole, Wisła wygrywa 3:0 Kirm gol i asysta) ale nie zrobi różnicy i nie pociągnie zespołu, gdy gra się nie układa.

a jak Kirm wypruwał płuca na Cracovii, a było 1:0 ?
Odpowiedz cytując