Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9456
Stary 25.05.2011, 20:02
Bo Kupisz jest trochę tak jak Kirm - jak drużyna gra dobrze to i on gra dobrze (Jaga wygrywa 4:0 Kupisz 2 gole, Wisła wygrywa 3:0 Kirm gol i asysta) ale nie zrobi różnicy i nie pociągnie zespołu, gdy gra się nie układa.
Odpowiedz cytując