Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13464
Stary 25.05.2011, 20:01
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Poprawka...
W tej chwili Widzew ma 43 pkt, Amica 42 pkt. A wiec w meczu Gornik - WIdzew musialby pasc remis aby oba zespoly mialy mniej punktow po 30 kolejkach od Amici
Nie - zwycięstwo Górnika nic nie daje, bo w bezpośrednich starciach z Amiką mają remis (2-0, 0-2), a bilans bramkowy znacznie gorszy.

Niestety, scenariusz jest jak najbardziej realny. Mało prawdopodobny, ale w tym sezonie wszystko możliwe.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując