Jaroo1 napisał(a):

Poprawka...
W tej chwili Widzew ma 43 pkt, Amica 42 pkt. A wiec w meczu Gornik - WIdzew musialby pasc remis aby oba zespoly mialy mniej punktow po 30 kolejkach od Amici
|
Nie - zwycięstwo Górnika nic nie daje, bo w bezpośrednich starciach z Amiką mają remis (2-0, 0-2), a bilans bramkowy znacznie gorszy.
Niestety, scenariusz jest jak najbardziej realny. Mało prawdopodobny, ale w tym sezonie wszystko możliwe.