Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5092
Stary 25.05.2011, 19:59
Hmmm, dziwne ze nie ma komunikatu o braku biletow. Okolo 16:30 podeszlem do okienka i nie byo juz biletow, ale jakos sie znalazly 3 na E26, z ktorych kupilem dwa. Mija 21, kasy juz zamkniete i wyglada ze jeszce sie cos ostalo.
DysoN
Odpowiedz cytując