Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
13461
25.05.2011, 19:59
Swoją drogą duży respect dla tych dwóch z Arki, którzy się sami znokautowali. Leżącego się nie kopie, to nie piszę dalej
zdzichu411
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zdzichu411
Znajdź inne posty napisane przez zdzichu411