jason wiślak napisał(a):

Jakby tak można było mocno zainwestować w lecie to super byłoby sprowadzić właśnie Dudu,Wasilewskiego, Tshabalale, Kupisza, Traore i Deleva. Nie byłoby wtedy gdybania: LM nasza
|
Wlasnie ogladam mecz Cracovia vs. Jagiellonia i musze powiedziec ze Kupisz absolutnie nic nie pokazuje! Ma slaba technike, slabe wrzutki i gra bardzo chaotycznie. Jedyny jego atut to szybkosc.