Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9455
Stary 25.05.2011, 19:46
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Jakby tak można było mocno zainwestować w lecie to super byłoby sprowadzić właśnie Dudu,Wasilewskiego, Tshabalale, Kupisza, Traore i Deleva. Nie byłoby wtedy gdybania: LM nasza
Wlasnie ogladam mecz Cracovia vs. Jagiellonia i musze powiedziec ze Kupisz absolutnie nic nie pokazuje! Ma slaba technike, slabe wrzutki i gra bardzo chaotycznie. Jedyny jego atut to szybkosc.
Odpowiedz cytując