Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13432
Stary 25.05.2011, 19:37
Panowie a ja wam mówię ze dostaną licencje,drobne korekrty w ŁOdzi juz zrobione,zobaczycie.

Bytom z Lechem juz 0-2 jedzie...
Ostatnio edytowane przez Tobi1906 : 25.05.2011 o godz. 19:42.
Odpowiedz cytując