Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13428
Stary 25.05.2011, 19:33
Tobi1906 napisał(a):Wyświetl post
Nikt jeszcze nie napisał Łks Łódź w ekstraklasie!
w nastepnej kolejce zapewne Podbeskidzie
Bo jak narazie nie ma szans na licencje, to będzie ciekawe jak to rozwiążą
Odpowiedz cytując