Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
13428
25.05.2011, 19:33
Tobi1906
napisał(a):
Nikt jeszcze nie napisał Łks Łódź w ekstraklasie!
w nastepnej kolejce zapewne Podbeskidzie
Bo jak narazie nie ma szans na licencje, to będzie ciekawe jak to rozwiążą
zdzichu411
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zdzichu411
Znajdź inne posty napisane przez zdzichu411