Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mmm
Junior Member
Od: 12.2010
Offline
#
13413
25.05.2011, 19:21
no to na dole tabeli już pozamiatane. ciężko wierzyć, że ostatnia kolejka coś jeszcze zmieni. Dziśaj już tylko trzeba trzymać kciuki za Lechię, żeby odrobiła straty w Łodzi.
mmm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mmm
Znajdź inne posty napisane przez mmm