Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 25.05.2011, 19:11
zdzichu411 napisał(a):Wyświetl post
Sivakow będzie grał w obronie, no to ciekawie ;]
Różne rzeczy mogą się przydarzyć w meczach o stawkę, lepszej okazji to testowania takich dziwnych wariantów prędko mieć nie będziemy, więc czemu nie
Odpowiedz cytując