Temat
:
[29 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 25 maja, 19:00
Wyświetl pojedynczy post
Kamil17ABG
Member
Od: 01.2011
Offline
#
64
25.05.2011, 19:04
Tenzen ,ale może sprawdzać ,bo już o nic nie gramy szczerze mówiąc ,a warto sprawdzić przydatność Garguły ,który sam powiedział ,że chce grać ,a nie grzać ławę.
Kamil17ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil17ABG
Znajdź inne posty napisane przez Kamil17ABG