Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
13393
25.05.2011, 19:03
glazik
napisał(a):
bramkarz pejsow powinien dostac czerwona.... taka sama setka jak z Perejka... Frankowski znokaltowany...
Był karny wogóle? Bo widzę, że 1:0 dalej.
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18