Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13392
Stary 25.05.2011, 19:02
Jeśli dzisiaj wygra Cracovia to sie utrzyma,na Bytom i Arke nie ma co liczyć,szczegolnie ze jedni jada w ostatniej kolejce do Wrocławia a drudzy do Warszawy.
a pasy do Bełchatowa ktory gra o nic
Odpowiedz cytując