|
dużo chaosu w meczu - wiślacy nie grają zbyt agresywnie. Nie utrzymujemy się dlugo przy piłce, brak środka pola przez co nie gramy ataku pozycyjnego. Melikson nie dostaje prawie wcale piłek - Garguła nie przekonuje na rozegraniu. Gramy troche jak A klasa. Na plus Sivakow (IMHO)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|