Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13384
Stary 25.05.2011, 18:54
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Pomimo nędznej gry Legii w tym sezonie, przed dzisiejszym meczem obstawiałem, że jeśli gdzieś Arka wygra, to prędzej ze Śląskiem niż z Legią.
Śląsk nie może przegrać w niedziele, więc zjedzą Arkę u siebie. Będzie pogrom i Arkowcy lecą z hukiem.
Odpowiedz cytując