Sędzia napisał(a):

|
Pomimo nędznej gry Legii w tym sezonie, przed dzisiejszym meczem obstawiałem, że jeśli gdzieś Arka wygra, to prędzej ze Śląskiem niż z Legią.
|
Śląsk nie może przegrać w niedziele, więc zjedzą Arkę u siebie. Będzie pogrom i Arkowcy lecą z hukiem.