Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
13381
25.05.2011, 18:51
taka prośba, chyba wszyscy oglądamy multilige albo mamy livescora, więc nie piszcie o tym że ktoś strzelił, to wiemy
zdzichu411
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zdzichu411
Znajdź inne posty napisane przez zdzichu411