visa napisał(a): 
Załóżmy że liga się kończy tak jak teraz;
1. My
2. Śląsk
3. Legia
4. Jaga
My el. LM
2 i 3 el. LE
ale Legia zdobywając PP gra w el. LE. Więc co ? Jaga gra w pucharach niejako zamiast legii ?
|
podbijam !
A tutaj tabela live:
http://www.score.pl/pilka-nozna/polska/ekstraklasa/
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
|