Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13377
Stary 25.05.2011, 18:49
visa napisał(a):Wyświetl post
Załóżmy że liga się kończy tak jak teraz;


1. My
2. Śląsk
3. Legia
4. Jaga


My el. LM
2 i 3 el. LE

ale Legia zdobywając PP gra w el. LE. Więc co ? Jaga gra w pucharach niejako zamiast legii ?

podbijam !


A tutaj tabela live:
http://www.score.pl/pilka-nozna/polska/ekstraklasa/
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując