|
Elsner jak już strzela to piękne bramki.
Ostatnio piękna bramka po uderzeniu z dystansu z Górnikiem.
Teraz przewrotka z Ruchem Chorzów.
Wcześniej też ładnie uderzył z dystansu bodaj z Zagłębiem Lubin, ale wtedy sędzia odgwizdał spalonego.
Szkoda tylko, że Lechia przegrywa... liczę po cichu na to, że jeszcze nadrobią tą jednobramkową zaliczkę, bo przecież z tego słyną.
|