Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13350
Stary 25.05.2011, 18:39
Haha - bramkarz Cracovii wpada za polem karnym w wychodzącego na czystą pozycję Frankowskiego. Decyzja sędziego - nic się nie stało

Oglądałęm na małym okienku w multilidze i nie dostrzegłem, że ponoc Kaczmarek pierwszy dotknął piłki... Jeśli tak, to ok - było czysto.
Ostatnio edytowane przez TeeS : 25.05.2011 o godz. 18:50.
Odpowiedz cytując