Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13345
Stary 25.05.2011, 18:35
Arka, Cracovia, Polonia walczą o utrzymanie. I co? Gdy klub walczy o życie to w Gdyni i Bytomiu kibice siedzą cicho...bo jest protest? W kogo on uderza? W Tuska, w policję, w wojewodów? Nie, w piłkarzy, którzy walczą o utrzymanie.
Odpowiedz cytując