Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 25.05.2011, 18:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
na ławce nie ma nawet żadnego środkowego , więc o czym my gadamy

pierwszym bocznym czy to środkowym obrońcą z ME , który zresztą w przeciwieństwie do Skołorzyńskiego grał już w pierwszej drużynie oraz grywa regularnie we wszystkich reprezentacjach młodziezowych jest Nalepa

Poza tym równie dobrze mógł powołać dwa lata starszego Cygala który rozegrał więcej spotkań w ME i jest bardziej doświadczony , jak i również jest bocznym obrońców .

Nie zmienia to faktu że każde powołanie gracza z ME na spotkanie ekstraklasy mnie cieszy . Młodzieży nam trzeba jak świeżej krwi .
Nie do końca się z Tobą zgodzę ale mniejsza z tym . Trener ogląda mecze ME i wie mniej więcej kto jak się prezentuje (Kulawik też z pewnością kogoś poleci) i stąd treningi z pierwszą drużyną Czekaja , Bruda czy teraz obecność na ławce Skołorzyńskiego a nie np. Nalepy.

tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
co mial okazje Genkov !! czemu tak ciezko mu przychodzi strzelanie tych bramek
Oglądasz gdzieś ten mecz na necie ? Jeśli tak to zapodaj linka .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 25.05.2011 o godz. 18:19.
Odpowiedz cytując