Karherop napisał(a):

na ławce nie ma nawet żadnego środkowego , więc o czym my gadamy
pierwszym bocznym czy to środkowym obrońcą z ME , który zresztą w przeciwieństwie do Skołorzyńskiego grał już w pierwszej drużynie oraz grywa regularnie we wszystkich reprezentacjach młodziezowych jest Nalepa
Poza tym równie dobrze mógł powołać dwa lata starszego Cygala który rozegrał więcej spotkań w ME i jest bardziej doświadczony , jak i również jest bocznym obrońców .
Nie zmienia to faktu że każde powołanie gracza z ME na spotkanie ekstraklasy mnie cieszy . Młodzieży nam trzeba jak świeżej krwi .
|
Nie do końca się z Tobą zgodzę ale mniejsza z tym . Trener ogląda mecze ME i wie mniej więcej kto jak się prezentuje (Kulawik też z pewnością kogoś poleci) i stąd treningi z pierwszą drużyną Czekaja , Bruda czy teraz obecność na ławce Skołorzyńskiego a nie np. Nalepy.
tommiyacht napisał(a):

|
co mial okazje Genkov !! czemu tak ciezko mu przychodzi strzelanie tych bramek
|
Oglądasz gdzieś ten mecz na necie ? Jeśli tak to zapodaj linka .