sportnh napisał(a):

|
haha ja .......e, Rios na ŁAWCE w takim meczu, jednak sie potwierdza ze tam COS musi byc.
|
jakim meczu ?
Jakie coś ?
Jak graliście w piłke kiedykolwiek ever, to cofnijcie sie w czasie przypomnijcie sobie kto u Was siedział na ławce i dlaczego.
I tutaj macie odpowiedź dlaczego nie gra Andy Rios.