Karherop napisał(a):

Na ławce Białej Gwiazdy: Jovanić, Sobolewski, Małecki, Rios, Skołorzyński, Brud, Żurawski
z wszystkich obrońców jacy są w ME Wisły najmniej spodziewałbym sie własnie Skołorzyńskiego . Totalne zaskoczenie , ciekawe czy wejdzie na 2 połowe
|
Czy ja wiem że takie zaskoczenie , jest pierwszym bocznym obrońcą w Młodej Wiśle który mógłby w trybie awaryjnym zostać włączony do pierwszej drużyny ,podobnie jak Czekaj na środku a jak trener potrzebował obrońcy biorąc pod uwagę że Czekaj jest na młodzieżówce to wziął właśnie Skołorzyńskiego .