Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 25.05.2011, 17:25
był już wywiad z Maaskantem na 904... standard. Mówil o Burlidze na obronie i o tym, że poważnie podchodzą do meczu.
Szkoda mu, że mecz bedzie bez kibiców Wisły, bo przecież Wisła chce grac dla swoich kibiców.
Na pytanie o to, co po przegranym meczu z Legią, czy chcą się zrehabilitować Rober powiedział, że dasje szanse kilku młodym graczom, kilku rezerwowym
W gruncie rzeczy, coz miał powiedzieć?
Teraz znowu plansza
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.05.2011 o godz. 17:29.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując