Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
9451
25.05.2011, 17:17
Titto
napisał(a):
Tyle, że kosztowałoby to nas grubo ponad 6 milionów euro.
Nie stać nas, ale w sumie to temat transferowe s-f...
transfermarkt'owo na pewno tak:
http://www.transfermarkt.de/en/siphi...ler_37735.html
http://www.transfermarkt.de/en/marci...ler_16947.html
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_45185.html
http://www.transfermarkt.de/en/dudu-...ler_58446.html
http://www.transfermarkt.de/en/abdou...ler_42941.html
http://www.transfermarkt.de/en/spas-...er_124869.html
ale tak w realu to myślę 3-4 max
TOMEK 11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TOMEK 11
Znajdź inne posty napisane przez TOMEK 11