Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
Od: 09.2010
Skąd: Krk
Offline
#
3520
25.05.2011, 17:00
KoJaK
napisał(a):
a Wiesz na jakim Kanale przynajmniej?
Zamiast pytac wystarczylo cofnac sie o jedna strone...
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=25176
Mila
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Mila